Big City

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum Ogólnotematyczne


    Z sąsiadem

    avatar
    Eka
    Gość


    Z sąsiadem Empty Z sąsiadem

    Pisanie  Eka Pon Lut 22, 2010 1:37 pm

    Chociaż wydarzyło się te już dobrych kilka lat temu to utkwiło w mojej pamięci.. mieliśmy wtedy może po 17 lat.
    Pewnego wieczoru gdy opalałam się przed domem, przyszedł do mnie pod pretekstem pożyczenia filmu który mu obiecałam. A że ja akurat opalałam plecy w rozpiętym staniczku zaoferował że pomoze mi go zapiać. Trwało to dłuższa chwile bo robił to dosyć nieudolnie (brak wprawy chyba ). Nie zdziwiło mnie to zbytnio bo był to mój najbliższy kolega, którego traktowałam jak prawdziwego przyjaciela i często rozmawialiśmy na różne tematy, ciekawi swoich myśli, pragnień, ciał. Jak to u nastolatków.
    Więc wstałam z koca i zaprosiłam go do środka bo filmy leżały gdzieś w pokoju i musiałam ich poszukać. Weszliśmy do domu. Mój pokój znajduje się na górze więc powiedział moim rodzicom tylko dobry wieczór i poszliśmy do mnie. Podczas gdy ja grzebałam w szufladach on jak zwykle położył się na moim łóżku i oglądał plakaty na ścianie. Gdy schyliłam się do najniższej szafki nie wiem nawet kiedy stanał za mną. Lekko oparł się swoimi biodrami o moją pupe a rekami zaczał głaskac ramiona. Pochylił się i pocałował mnie w szyje. Byłam wtedy totalnie zaskoczona i zamurowało mnie więc nie wykonałam najmniejszego ruchu. On nie przestawał mnie całować a jego rece zeslizgneły się z ramion na talie i brzuch. Lekko masował mnie i uciskać robiąc dłonmi kółeczka. Tak dotarł do piersi. Wziął je w dłonie i zaczął delikatnie ściskać. Wtedy dotarło o mnie co się dzieje. Próbowałam zaprotestować ale on nie pzestawał. Obrócił mnie twarzą do siebie i rozwiązał sznureczek od stanika. Wtedy schylił się i pocałował moje nagie piersi. Moje ciało zareagowało natychmiast. Sutki stały się twarde jak wisienki a w majteczkach od kostiumu poczuląm dziwna wilgoć. Zdarzało mi się już być w podobnym stanie ale nigdy nie w takiej sytuacji. Lekko odepchnełam go mówiąc żeby przestał, chociaz ciekawa byłam własnych reakcji. On spokojnym głosem powiedział że wie że chce tego samego co on. Podszedł do mnie i przyciągął za pupe do siebie. Poczułam między nogami jak jego krocze się powiększyło, i chyba tak na prawde chciałam tego samego co on. Zaczał powoli ssac moje sutki a ja wzdychałam z rozkoszy która czułam po raz pierwszy. Zarzuciłam mu rece na szyje a on położył mnie na łóżku. . Sciągnał koszule i wtedy mogłam podziwiac jego muskularne ramiona. Całował mnie po brzuchu, lekko kąsając. Doszedł do pepka. Czułam jak jego język zatacza małe kółeczka i zagłebia się w środku. Było to bardzo przyjemne. Reke wsunał miedzy moje uda i pocierał delikatnie moja łechtaczke. Czuć jego dotyk przez warste materiału to było cos naprawde podniecającego. Zaczął przesuwac językiem po mojej szparce która cały czas ukryta była za majteczkami. Jago palec wslizgnął się pod spód i zaczął pieścić wejście do pochwy. Potem delikatnie zsunał ze mnie majteczki i polizał moją cipcię. Czułam jak dreszcze rozkoszy przeszywaja moje ciało. Jego język nie przestawał zajmowac się moim guziczkiem. Ssał go, całował, lizał, przygryzał.. az w końcu po raz pierwszy w życiu przezyłam orgazm. On tylko spojrzał na mnie i nie przestawał się bawić. Poprosił żebym się zrewanżowała ale ja zupełnienie miałam pojęcia jak. Rozpiął więc spodnie i wziąwszy moją rekę w swoją zaczał nia powoli przesuwac tam i z powrotem po swoich bokserkach. Sciągnał spodnie do końca i został w samych majtkach. Poprosiłam żeby je także ściąnał bo czulam się nieswojo siedząc sama nago. On jednak powiedział że to ja musze to zrobić. Delikatnie zsuwałam z niego bokserki aż ujrzałam twardego i napiętego peniska. Bardzo mnie to zaciekawiło bo pierwszy raz w zyciu widziałam go na żywo. Nie wiedziałam jednak za bardzo od czego zacząc. On połozył moja dłoń na nim i szepnął abym go pomasowała. Kiedy dotkełam twardego pala wiedziałam już co robic. Chyba zadziałał odwieczny insynkt. Najpierw powoli zsunelam napletek a póżniej delikatnie pocałowałam żołądź. On jęczał z rozkoszy i dopraszał się o jeszcze. Wsunęłam więc go miedzy moje lekko rozchylone wargi i omiotłam językiem. Wiedziałam że mu się podoba. Powoli i delikatnie zaczełam ssac przesuwając ustami w góre i w dół po palu. Podniecało mnie to niemiłosiernie. Kiedy czułam że on zbliża się do końca odsunęłm się a on przewrócił mnie na plecy i wbił się we mnie z całą siłą.

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 8:34 pm