Big City

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum Ogólnotematyczne


    hej :) widze,że tu sie dużo dzieje xD xP

    avatar
    Lily


    Liczba postów : 10

    hej :) widze,że tu sie dużo dzieje xD xP Empty hej :) widze,że tu sie dużo dzieje xD xP

    Pisanie  Lily Sob Lut 20, 2010 12:14 am

    Surprised
    avatar
    Lily


    Liczba postów : 10

    hej :) widze,że tu sie dużo dzieje xD xP Empty ale tu fajne emotki macie.nie widziałam wcześniej takich :)

    Pisanie  Lily Sob Lut 20, 2010 12:25 am

    I love you cyclops clown pirat tongue alien cat pig bounce confused affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid Basketball cheers bom drunken sunny cherry santa rendeer farao albino queen geek jocolor flower elephant lol!
    avatar
    Lily


    Liczba postów : 10

    hej :) widze,że tu sie dużo dzieje xD xP Empty Re: hej :) widze,że tu sie dużo dzieje xD xP

    Pisanie  Lily Sob Lut 20, 2010 12:26 am

    affraid affraid affraid affraid affraid affraid ten mnie rozwala lol!
    avatar
    barnaba
    Gość


    hej :) widze,że tu sie dużo dzieje xD xP Empty Re: hej :) widze,że tu sie dużo dzieje xD xP

    Pisanie  barnaba Sob Lut 20, 2010 12:30 am

    Ja widze że to forum powoli nabiera życia Surprised
    avatar
    sia?a ba
    Gość


    hej :) widze,że tu sie dużo dzieje xD xP Empty :)

    Pisanie  sia?a ba Sob Lut 20, 2010 12:04 pm

    lily- ty z kafeterii??Very Happy
    avatar
    Lily


    Liczba postów : 10

    hej :) widze,że tu sie dużo dzieje xD xP Empty Re: hej :) widze,że tu sie dużo dzieje xD xP

    Pisanie  Lily Sob Lut 20, 2010 12:58 pm

    a skąd to pytanie?? Surprised bywam na kafeterii,ale mam tam inny nick. To jest pierwsze forum,na którym moge mieć dokładnie taki nick,na jaki mam ochotę,bo jeszcze prawie żaden nie jest zajęty pirat

    Sponsored content


    hej :) widze,że tu sie dużo dzieje xD xP Empty Re: hej :) widze,że tu sie dużo dzieje xD xP

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 9:35 pm