Big City

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum Ogólnotematyczne


2 posters

    kino

    avatar
    kinoman
    Gość


    kino Empty kino

    Pisanie  kinoman Pią Lut 19, 2010 2:12 pm

    Nie umieszczam w temacie o filmach, bo interesują mnie kina same w sobie, nie zależnie co w nich grają Smile Jakie są Wasze ulubione kina ? Wolicie małe i kameralne, czy raczej nowoczesne multipleksy ? Może uda się nam stworzyć listę najlepszych i najbardziej ciekawych kin w Polsce. Na dobry początek zobaczcie sobie wiedzieliście, że znajduje się ono w Polsce? Chodzi o szczecińskie Kino Pionier - wpisane do Księgi Rekordów Guinnessa...
    avatar
    Adasiu 2
    Gość


    kino Empty Re: kino

    Pisanie  Adasiu 2 Pią Lut 19, 2010 2:16 pm

    Ja już dawno nie byłem w kinie, nie lubię motłochu wolę delektować się dobrym filmem w zaciszu własnego domu, poza tym teraz robią takie telewizory że szok!!
    Andzia
    Andzia


    Liczba postów : 9

    kino Empty Re: kino

    Pisanie  Andzia Pią Lut 19, 2010 3:14 pm

    Znam Kino Pionier.Kiedys mieszlalam w Szczecinie i czesto tam chodzilam.
    avatar
    radek
    Gość


    kino Empty Re: kino

    Pisanie  radek Pon Lut 22, 2010 2:44 pm

    Kino Pionier jest najstarszym kinem na świecie. Wygląda: bardzo interesująco i klimatycznie. wielka szkoda, że małe kina coraz częściej przegrywają z techniką. Duch kinematografii nie daje rady najnowszym wynalazkom...
    avatar
    rubin


    Liczba postów : 5

    kino Empty Re: kino

    Pisanie  rubin Pon Lut 22, 2010 2:48 pm

    Też znam Kino Pionier i jestem wielkim fanem. Można je sobie obejrzeć [url=http://bit.ly/7lQBup]tutaj[/url] - to dla wszystkich, którzy w Szczecinie jeszcze nie mieli okazji być. A jak zawitacie - koniecznie do Pioniera.
    avatar
    MAZAK
    Gość


    kino Empty Re: kino

    Pisanie  MAZAK Pon Lut 22, 2010 2:57 pm

    rubin mógłbyś podac linka jeszcze raz bo nie działa, chyba żle wkleiłeś?
    avatar
    rubin


    Liczba postów : 5

    kino Empty Re: kino

    Pisanie  rubin Wto Lut 23, 2010 4:51 pm

    http://bit.ly/7lQBup jeśli nie zadziała, trzeba skopiować i wkleić do paska z adresem.
    avatar
    MAZAK
    Gość


    kino Empty Re: kino

    Pisanie  MAZAK Wto Lut 23, 2010 10:18 pm

    Działa, dzięki rubin Very Happy

    Sponsored content


    kino Empty Re: kino

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:14 pm